The file you are attempting to upload is larger than the permitted size.<\/p>"}">
The file you are attempting to upload is larger than the permitted size.<\/p>"})">

Yaz Turları

Çıkış Tarihi
YAZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  İstanbul&adalar

  Konya çıkışlı İstanbul ve Adalar Turu Dünya’ya son kere bakacaksın deseler, bu bakışı İstanbul’un Çamlıca’sından isterim. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan,…
  2 Gün
  Otobus
  2.250TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Sharm El Sheikh Turu - Vizesiz

  SHARM EL SHEIKH, dünyanın en güzel tatil yerlerinden biridir. Muhteşem doğası, su sporları, gece hayatı ve lüks tatil olanakları ile herkes için unutulmaz bir tatil…
  5 Gün
  Ucak
  499$
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Orange County Alanya

  Şeker tadında bir bayram geçirmeye ne dersiniz ? ORANGE COUNTY ALANYA 5 yıldızlı otelimizde her şey istediğiniz gibi.Konforun ve tatilinizin tadını çıkarın.
  4 Gün
  Otobus
  4.100TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Noxinn Deluxe

  Şeker tadında bir bayram geçirmeye ne dersiniz ? Noxinn Deluxe 5 yıldızlı otelimizde her şey istediğiniz gibi.Konforun ve tatilinizin tadını çıkarın.
  4 Gün
  Otobus
  3.400TL
  Detaylar
 • FIRSAT

  Egenin İncileri

  3 Gün
  Otobus
  3.250TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Olimpos Tatili

  OLİMPOS TATİLİ OLİMPOS TATİL CENNETİ Yeşil ve mavinin buluştuğu Doğal Cennet Olimpos tatil Turu …
  4 Gün
  Otobus
  4.500TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Marmaris Ve Fethiye Turu

  Mükemmel bir MARMARİS&FETHİYE turuna nedersiniz.Ege'nin ve Akdeniz'in mavi ve serin sularında bol yüzme molalı ve bol aktiviteli sınırsız eğlencenin olduğu turumuza…
  4 Gün
  Otobus
  5.300TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Dolu Dolu Karadeniz&batum Turu(4 Gece 5 Gün)

  Karadeniz'in eşsiz güzelliklerini tanık olucağınız 4 gece 5 gündüz Dolu Dolu bir Karadeniz ve Batum turuna ne dersiniz ? :)
  5 Gün
  Otobus
  5.500TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Batı Karadeniz Turu

  DOLU DOLU BATI KARADENİZ TURU. DOĞANIN TAM KALBİNE İNİYORUZ. SONBAHARIN ve İLK BAHARIN EN RENKLİ OLDUĞU BATI KARADENİZ TURU KARPOSTALLARA KONU OLAN GÖLCÜK EVİNDE…
  2 Gün
  Otobus
  2.250TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Butik Karadeniz Turu

  Konya ve Ankara Çıkışlı Karadeniz turu Rüya gibi Batum-Doğu Karadeniz turu… Karadeniz'i baştanbaşa gezmek, yaşamak için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz. Karadeniz…
  3 Gün
  Otobus
  3.750TL
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Doğu Karadeniz Ve Batum Turu

  KARADENİZ TURU KONYA ÇIKIŞLI DOĞU KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURUMUZ İÇİN ; Rüya gibi Batum-Doğu Karadeniz turu…Kısıtlı zamanda Karadeniz'i baştanbaşa gezmek, yaşamak…
  4 Gün
  Otobus
  4.250TL
  Detaylar


Yaz turları, tatil döneminde seyahat etmek isteyenler için özel olarak düzenlenen turlardır. Yaz tatilleri, güneş, kum, deniz ve açık hava aktiviteleri ile dolu harika bir tatil fırsatı sunar.

Yaz turları, konaklama, yemek, ulaşım ve rehberlik hizmetlerini içerir ve birçok farklı destinasyonu kapsayabilir. Örneğin, Akdeniz kıyıları, Yunan adaları, İspanya, İtalya, Hırvatistan ve Türkiye gibi popüler turistik yerler, yaz turlarının vazgeçilmez rotalarıdır.

Yaz turları, plaj tatilleri, yüzme, sörf, dalış, su sporları, yat turları ve diğer açık hava aktiviteleri sunar. Ayrıca, turistik yerlerde yerel tarihi ve kültürel mirasları keşfetmek için de fırsatlar sunar. Bu turistik yerlerde yerel yemekleri ve içecekleri tatma fırsatı da vardır.

Yaz turları, tek başına ya da aile ve arkadaşlarla birlikte seyahat etmek isteyenler için idealdir. Ayrıca, tur şirketleri tarafından düzenlenen grup turları da mevcuttur. Bu turlar, yeni insanlarla tanışma ve deneyim paylaşma fırsatı sunar.

Yaz turlarının en uygun zamanı, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Bu aylarda hava sıcak ve güneşli olur ve turistik yerlerde yoğunluk daha yüksektir.

Kısacası, yaz turları, tatil döneminde güneş, kum, deniz ve açık hava aktivitelerinin keyfini çıkarmak isteyenler için harika bir seçenektir.