• Demo Hotel Bodrum
EGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİEGENİN İNCİLERİ

7.000TL

en düşük kişi başı

3 Gün
Ege
21

 FIRSAT

EGENİN İNCİLERİ


  • EGE'NİN İNCİLERİ
  • CUNDA ADASI
  • AYVALIK
  • ÇEŞME
  • İZMİR
  • KUŞADASI

EGENİN İNCİLERİ

2 GECE KONAKLAMALI BUTİK EGE TURU

Ege Turları tatilseverlerin, kültür turizmi takipçilerinin ve tüm yılın stresinden arınmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ege’nin birbirinden çekici tatil beldeleri, yerli turistlerin olduğu kadar yabancı turistlerin ve dünya basınının da ilgisini çekmeye devam ediyor. Tarihi dokusuyla, kadim Ege Uygarlıkları’nın gizemli mirasıyla, yeşilin ve mavinin en güzel tonlarıyla Ege; her yıl seyahatseverlerin, gurmelerin ve köşe yazarlarının akınına uğrayarak yüzbinlerce turisti ağırlıyor.

Tur Tarihleri:

27 HAZİRAN SON 4 KİŞİ

04 TEMMUZ SON 5 KİŞİ

11 TEMMUZ SON 7 KİŞİ

18 TEMMUZ KAYITLAR DEVAM EDİYOR

25 TEMMUZ KAYITLARI DEVAM EDİYOR

01 AĞUSTOS KAYITLAR DEVAM EDİYOR

08 AĞUSTOS KAYITLAR DEVAM EDİYOR...

GEZİLECEK YERLER

Sarımsaklı Plajı – Şeytan Sofrası – Ayvalık – Cunda Adası - Alaçatı -Çeşme -Konak Meydanı – Efes -Meryemana - Şirince Köyü – Kuşadası

HAREKET SAATLERİ:

Littlejoy Turizm Öfis Önü: 21.00
Kule Özkaymak Otel Önü: 21.15
Otogar Kavşağı: 21.30
Bosna Migros Önü: 21.45


Tura Nasıl Kayıt Yapılır ? 

1. Seçenek Web Sitemiz : Rezervasyon yapın bölümünden önce tarih ve kişi sayısı seçerek rezervasyonunuzu web sitemizden EFT- Havale veya Kredi Kartı Yöntemini Seçerek yapabilirsiniz. 
2.Seçenek Whatsapp üzerinden Rezervasyon yapabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden rezervasyon yapmak için tıklayınız. 

3.Seçenek Ofisimizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Ofis Adresi için tıklayınız.  


Kredi Kartına 3-6- 9- 12 Taksite varan seçeneklerle.


BİLGİ VE REZERVASYON : 
0850 305 92 42
 0332 606 27 42 


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: CUNDA ADASI ,AYVALIK

1.GÜN

Belirtilen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra gece yolcuğumuza başlıyoruz, belirlenen noktalarda molalarımızın ardından sabah saatlerinden Sarımsaklı Plajı'na varıyoruz. Balıkesir Ayvalık ilçesinde bulunan Sarımsaklı Plajı'nda verilen 1 saatlik fotoğraf molamızın ardından mükemmel manzaraya sahip yüksek bir noktada bulunan yeşil ve mavinin mükemmel uyumuna şahit olacağımız Şeytan Sofrası'nda çay ve kahve molamızı veriyoruz. Bu güzel molamızın Egenin en güzel ilçelerinden biri olan Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz ve kısa bir sahil yürüyüşümüzün ardından yöreye özgü alışverişimizi yapmak üzere kısa bir mola veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından Feribot ile birlikte Cunda Adasına doğru devam ediyoruz.

Egenin bu şirin kasabacına geldikten sonra tarih kokan sokaklarında kısa bir yürüyüş yaparak Rahmi Koç tarafından müze haline getirilen Taksiyarhis Klisesini ziyaret ediyoruz. Klise gezimizin ardından tekrar deniz kenarına inerek Cunda Marinası'nda serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından tekrar feribota binerek tekrar otobüsümüze geliyoruz ve İzmir Kordon'da bulunan otelimize geçiyoruz.
Konaklama: İSMİRA OTEL VEYA MARLA OTEL
2. Gün: ÇEŞME ,ALAÇATI,ILICA HALK PLAJI , KONAK

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otobüsümüze binerek Çeşme'ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme yaz aylarında nüfusunu neredeyse 3 katlamaktadır. Tatil bölgesi olarak ünlü sanatçılarımızın en çok tercih ettiği yerlerden biridir.Çeşmeye varınca ilk ziyaret edeceğimiz yer Çeşme Kalesi'dir.Çeşme Kalesi'nin ardından Boğa Heykeli'nin orada serbest zaman verilip şehir merkezinde veya sahildeki cafelerde oturabilirsiniz.Sakızlı Dondurmayı tatmanız tavsiyemizdir :)Serbest zamanımızın ardından otobüsümüzde buluşuyoruz ve Alaçatı'ya doğru hareket ediyoruz.Müzik eşliğindeki eğlenceli yolculuğumuzdan sonrasında Alaçatı'ya geliyoruz.

Alaçatı Programımıza meşhur Alaçatı pazarından geçerek başlıyoruz. Ardından Alaçatı değirmenlerine doğru yürüyoruz. Buradaki kısa anlatımızdan sonrasında siz değerli misaferlerimize serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızda dileyen misaferlerimiz Alçatı sokaklarının ve cafelerinin tadını çıkarırken dileyen misaferlerimizi servis araçlarımızla Alaçatı'ya 7 KM olan mavi bayraklı Türkiye'nin en güzel plajlarından olan Ilıca Halk Plajına götürerek altınsarısı plajın ve masmavi denizin içinde keyifli zamanlar sunuyoruz.Serbest zamanımızın ardından tekrar belirlemiş olduğumuz saat ve yerimizde toplanarak aracımızda ki yerlerimizi alıyoruz ve tekrar İzmir'e doğru hareket ediyoruz.


 İlk olarak Konak saat kulesinden başlıyoruz.

Konak Saat Kulesi'nde ilk toplu fotoğrafımızı aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanında misafirlerimiz saat kulesi etrafında fotoğraf çektikten sonra sahil kenarında cafe de oturabilir ya da sahil gezisi yapabilir.

Akşam yemeğimiz saat 18.30 -19.30 arasında olup otelde akşam yemeğimizi alıyoruz. Akşam yemeğimizin ardından odalarımıza çekilip dinleniyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeğimizin ardından Kordon sahilde zaman geçirebilir.
Konaklama: İSMİRA OTEL VEYA MARLA OTEL
3. Gün: KUŞADASI ,ŞİRİNCE,EFES ANTİK KENTİ

Sabah erken saatlerde uyanıp saat 08.30 - 09.00 arasında kahvaltımızı alıyoruz.

Kahvaltımızı aldıktan sonra ilk olarak Meryem ana kilisesini ziyaret ediyoruz.

Ardından Kuruluşu MÖ. 6000 yıllarına dayanan Efes Antik Kenti ziyaretini gerçekleştiriyoruz.

Efes Antik Kenti ; Roma, Yunan ve Türklere ait bir antik kent olmuştur. İçerisinde Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi ve Ashab-ı Kehf gibi yapıtları bulunduran bu olağanüstü eser İzmir’in Selçuk ilçesinde yer almakta ve Türkiye’nin en önemli turistik yerleri arasında bulunmaktadır. Efes, Helenistik ve Roma dönemlerinde en parlak zamanlarını yaşamıştır.

Efes Antik turumuzdan sonra öğle yemeğini alacağımız Restauranta geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından 2012 Kıyamet senaryolarından bolca bahsedilen Şirince Köyünü ziyaret ediyoruz.

Şirince köyü Şirince Köyü meyve şaraplarıyla ünlü şirin bir köydür. Şirince köyü evleri turizme tamamen açılıp köy halkı geçimini turizm üzerinden sağlamaktadır.

ŞİRİNCE KÖYÜNDE YAPILABİLECEKLER;

1. Kumda kahveyi içebilirsiniz

2. Mürver Şurubu deneyin.

3. St. John Baptist Kilisesi’ne gidin.

4. Hodri Meydan Kulesi’ni görün.

5. Şarap tadımı yapın.

Şirince de verilecek serbest zamanımızın ardından Kuşadası’na doğru hareket ediyoruz.

Kuşadası'nda şehir turumuzu yaptıktan sonra sahil kenarına inip serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanımızın ardından aracımıza geçip Konya’ya doğru hareket ediyoruz
Konaklama: Konaklama Yoktur
DAHİL OLANLAR:
2 Gece Otel Konaklaması
3 Sabah Kahvaltısı
2 Akşam Yemeği
Araç İçi İkramlar
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti


HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Ören Yeri Girişleri
Öğle Yemeklerİ
Feribot Ücreti


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#21
LOKASYON:
Ege
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
ANIT DEVLET TİYATROSU :21.00
KULE ÖZKAYMAK OTEL :21.15
OTOGAR İSTİKBAL ÖNÜ:21.30
BOSNA MİGROS ÖNÜ:21.45
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın