Hakkımızda


LİTTLE & JOY TURİZM HAKKINDA

Biz Kimiz?
Little & Joy Turizm 2017 yılında kurulmuş olan en yenilikçi turizm firmasıdır. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan A Grubu işletme belgesine sahiptir.
“Arkamızda gülen yüzler bırakıyoruz” sloganı ile cennet ülkemizin essiz güzelliklerini gezdiren Hem kültür hem tatil konusunda kendini kanıtlamış ve büyüyen bir seyahat acentesidir.
Siz kıymetli misafirlerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için yeni fikirlerle karşınıza çıkıyoruz.
0850 305 92 42 numaralı çağrı merkezimiz ve www.littlejoyturizm internet sitemiz ile Konya çıkışlı kültür turlarımızı online satın alabilirsiniz

Little & Joy (Küçük Mutluluklar ) sizlere kaliteli Hizmet vererek Yüzünüzdeki Tebessüm olabilmek için ekibimizle beraber çalışmalar sürdürüyoruz. Her geçen gün büyüyen Liftle & Joy ailesi hedeflerinde Öncelik olarak Müşteri memnuniyetini ön plana çıkmaktır.


Şirket Bilgilerimiz:
Şirket Ünvani:BSK TURIZM ORGANIZASYON TICARET LIMITED SIRKETi
Seyahat Acente Unvanı: Little & Joy Turizm
TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10567
Ticaret Sicil No: 52025 Konya Ticaret Odası
Vergi Dairesi: Mevlana V.D.
Vergi No: 1870716286
Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği – TÜRSAB
Little Joy Ne demek ?
Little Joy ; küçük mutluluklar , küçük eğlenceler anlamına gelmektedir. Diğer acentelere göre farkımız ayrıntılara dikkat ederek misafirlerimizi gülümsetmeyi başarıyoruz. Küçük ama insanlardaki bu gülümseme her şeye değer!
Little & Joy Turizm nerede?
Little Joy turizm Konya zafer meydanında zafer tramvay durağı , Aladdin tepesi tam karşısında Garanti bankası üzerindedir.
Little Joy Turizmin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir ?
Little Joy turizm hem kültür turlarında hem de otel rezervasyonlarında siz değerli misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.
Kültür Turları
Otel rezervasyonları
Günübirlik Turlar
Little Joy turizm nerede ve nasıl ulaşabilirim ?
Little joy turizm Konya merkezli bir firmadır.
Adres :İhsaniye mahallesi Alaaddin bulvarı 13/3 Selçuklu /Konya
Mail adresi: [email protected]
Ofis telefon numarası ve Çağrı merkezi:
085 305 92 42 
MİSYON
Sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen ve Yenilikçi turizm Acentesi olarak Little & Joy , müşterilerine en iyi olan sunmak isteyen çalışanları ve ekibi ile kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

VİZYON
Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti sunan Little & Joy , size özel tatili planlamak için her zaman yanınızdadır.