KESİN ÇIKIŞLI
MAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURUMAŞUKİYE SAPANCA TURU

  • Ormanya Tabiat Parkı
  • ATV Safari
  • Hobbit Evleri
  • Ormanya Ters Ev
  • Cam Teras
  • Maşukiye
Maşukiye ve sapanca Turu
Konya Çıkışlı Maşukiye ve Sapanca Turu
Konya çıkışlı Günübirlik Maşukiye ve sapanca turumuz şehrin gürültüsünden sıkılmış doğayla iç içe günübirlik zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.

MAŞUKİYE SAPANCA HOBBİT EVLERİ

Sapanca ilçesi, doğal güzellikleri sayesinde ziyaretçilerine doğa ile iç içe bir gün geçirme imkanı sunarken; aynı zamanda tarihi mekanları sayesinde geçmişe yolculuk yaptırmaktadır. Sapanca’nın gezilecek turistik yerleri arasında; Sapanca Gölü, Maşukiye Parkı, Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı, Rüstem Paşa Camii, Rahime Sultan Camii, Bizans Lahitleri ve Sapanca İstasyon Binası yer almaktadır.

Tur Tarihleri

GEZİLECEK YERLER:

Ormanya Tabiat Parkı Hobbit Evleri Hayvanat Bahçesi - Atv Safari ve Zipline Keyfi -  Ters Ev- Cam Teras- Sapanca Gölü - Gökyüzü Eli

HAREKET SAATLERİ:

Hareket Konya’dan

Little joy turizm ofis önü : 23.00

Kule(Özkaymak Otel Önü): 23.15

Otogar(İstikbal Önü): 23.30

Bosna (Migros): 23.45

Tura Nasıl Kayıt Yapılır ? 

1. Seçenek Web Sitemiz : Rezervasyon yapın bölümünden önce tarih ve kişi sayısı seçerek rezervasyonunuzu web sitemizden EFT- Havale veya Kredi Kartı Yöntemini Seçerek yapabilirsiniz. 


2.Seçenek Whatsapp üzerinden Rezervasyon yapabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden rezervasyon yapmak için tıklayınız. 


3.Seçenek Ofisimizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Ofis Adresi için tıklayınız.  


Kredi Kartına 3-6- 9- 12 Taksite varan seçeneklerle.

Kredi kartı taksit tablosu için tıklayınız.


BİLGİ VE REZERVASYON : 
0850 305 92 42
 0332 606 27 42 


TUR PROGRAMI:

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Maşukiye Sapanca Ormanya turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. . Maşukiye’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman zarfında misafirlerimiz isterse cafelerde zaman geçirebilir isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin.


Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari, zipline veya utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. (Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.) UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Gereken koşulları sağlayan tüm misafirlerimiz ekstra aktivitelerden yararlanabilirler.


Maşukiye’deki gezimizin ardından ikinci rotamız olan Ormanya’ya gitmeden öğle yemeği molasını vereceğimiz restoranımıza gidiyoruz. (öğle yemeği ekstra ücretli olup isteğe bağlıdır.) Misafirlerimiz yemeklerini yedikten sonra Ormanya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.
10 yılı aşan araştırma ve planlama süreci sonunda ortaya çıkarılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda ve koordinasyonunda gerçekleştirilen ve doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahiptir. Bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği ORMANYA Doğal Yaşam Parkı’nda ziyaretçiler için de tüm detaylar titizlikle düşünülmüştür. Her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olan ORMANYA; doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır.


Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ORMANYA, Türkiye’nin en önemli doğa turizm destinasyonu olma potansiyeline sahiptir.
Ormanya’daki gezimiz sonrası 30 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir, göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilir, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için göl manzaralı kafelerde vakit geçirebilirler. Buradaki zamanımızın bitiminde toplanma saatimizde araçlarımızda olup Konya yolculuğumuza başlıyoruz.


BU TURUMUZU WEB SSİTEMİZDEN SATIN ALABİLİR. KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKÂNLARINDAN FAYDALADANABİLİRSİNİZ


DAHİL OLANLAR:
Sabah Kahvaltısı restoranda
Araç içi ikramlar
Milli Park Giriş Ücreti
Seyehat Sigortası
Profesyonel rehberlik Hizmeti
Gidiş - Dönüş Ulaşım


HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemeği
Zıpleni
ATV Safari
ATV
Ata binme Etkinlikleri
Cam Teras Giriş Ücreti

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#8
LOKASYON:
Konya
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Littlejoy Turizm Öfis Önü:23.00
KULE ÖZKAYMAK OTEL ÖNÜ:23.15
OTOGAR İSTİKBAL ÖNÜ:23.30
BOSNA MİGROS :23.45
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın