Three columns layout

ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ

Sizleri önemsiyor ve düşüncelerinizi dikkate alıyoruz.

Siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak ve daha şeffaf olmak için Little & Joy turizm ailesi olarak şikayetlerinizi ve önerilerinizi dikkate alıyoruz. 

Memnuniyetiniz Önceliğimizdir.

Siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet ve profesyonel ekibimizi yetiştirmek için tüm misafirlerimizin isteklerini yerine getirmek için Little & Joy turizm ailesi olarak gece gündüz çalısıyoruz. Özeleştiriye açık bir firma olarak sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Turlarımıza katılan tüm müşterilerimizi misafir olarak görüyor onları en iyi şekilde ağırlamak için tüm ekibimizle çalısıyoruz. 

Siz değerli misafirlerimizin tüm istek ve şikayetleriniz [email protected] adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Şikayetlerinizi şirket avukatı , Şirket üst yetkilileri ve operasyon birimimiz takip etmektedir.


Bizlere  [email protected] mail yolu üzerinden ulaşınız  . 
Bizlere web sitemiz üzerinde bulunan formdan da ulaşabilirsiniz. Formu görmek için tıklayınız.

Çağrı merkezimizi değerlendiriniz.

Tur Öncesi sizlere eksiksiz bilgi vermek için çağrı merkezimiz saat 09.00- 23.00 arasında hizmet vermektedir.Çağrı merkezimizde müşteri memnuniyeti için  ödüllendirme ve cezalandırma sistemini kullanarak sizlere eksiksiz bilgi verme ve rezervasyonlarınızda sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır.

Tura sizlere eşlik eden personelimizi değerlendiriniz.

Turlarımızda bir ekip olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu ekibin parçası olarak Öncelikle araç kaptanlarımız , rehberlerimiz ve yardımcı rehberler sizlere eşlik etmektedir.Tüm ekibimizin tek hedefi turu eksiksiz tamamlamak ve tur şartlarını tamamlamaktır. Sizleri memnun şekilde turumuzda misafir etmek için ekip olarak çalışmaktayız.

Şirketimizi Değerlendiriniz.

Little & Joy turizm sizlere daha kaliteli hizmet vermek için kendisini geliştirmektedir. En iyi fiyatlar ve taksit seçenkeleri dışında tüm personeliyle sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışmkatadır. En iyi rotaları ve en bütçeye göre en iyi olanağı sağlamak için çalışmaktadır.

Memnuniyetinizi Bize bildiriniz.

Tur öncesi ve tur sonrasında ekibimiz ve şirketimiz hakkında edindiğiniz deneyimleri bizimle paylaşınız. Her yeni misafir sizlerin yorumlarını okuyarak turlarımızı tercih edecektir.Sizler de artık Little & Joy turizm ailesinin bir ferdi oldunuz. Sizlere daha eğlenceli ve daha kaliteli hizmet vermek önceliğimizdir

Turdaki olumsuzluklarınızı bize bildiriniz.

Turlarımızda size istinilen değer ve şartlar sunulmadıysa lütfen bunları bizlere bildiriniz.Çünkü sizleri her zaman aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Önerilerinizi bizimle paylaşınız.

Bir öneriniz varsa bunu çekinmeden bizlere bildirebilirsiniz. Sizlerle beraber daha başarılı bir Little & Joy turizm olacaktır. Tur rotası veya yeni lokasyon önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.