OTOBÜS İLE
FETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİFETHİYE TATİLİ

  • ÖLÜDENİZ
  • 12 ADALAR TEKNE TURU
  • TEKNE TURU
  • KELEBEKLER VADİSİ
  • FETHİYE
  • JEEP SAFARİ
FETHİYE TATİL TURU
KONYA ÇIKIŞLI FETHİYE TURU
FETHİYE 'NİN EŞSİZ GÜZELİĞİNDE BİR TATİLE NE DERSİNİZ ?

KONYA ÇIKIŞLI

FETHİYE TATİLİ DESTİNA OTEL KONAKLAMALI
(SEZON BOYU HERHAFTA ÇIKIŞLI / 3 GECE 4 GÜN)


Ege'nin ve Akdeniz'in mavi ve serin sularında bol yüzme molalı ve bol aktiviteli sınırsız eğlencenin olduğu turumuza sizde katılmak ister misiniz?


GEZİLECEK YERLER

DALYAN-KRAL KAYA MEZARLARI - İZTUZU PLAJI - 12 ADALAR TEKNE TURU - JEEP SAFARİ - TLOS ANTİK KENTİ -YAKA PARK - SAKLIKENT KANYONU - KARAÇAY - ÇAMUR BANYOSU - XHANTHOS - PATARA PİLAJI - KELEBEKLER VADİSİ - ÖLÜ DENİZ

DURAK VE SAATLER

LİTTLE JOY TURİZM OFİS ÖNÜ : 00.30
KULE ÖZKAYMAK ÖNÜ : 00.45
OTOGAR İSTİGBAL ÖNÜ : 01.00
BOSNA MİGROS ÖNÜ : 01.15

TUR TARİHLERİ:
13-16 HAZİRAN SON 5 KİŞİ

20-23 HAZİRAN SON 6 KİŞİ

Tura Nasıl Kayıt Yapılır ?

1.Seçenek Whatsapp üzerinden rezervasyon yapmak için tıklayınız.

2. Seçenek Web Sitemiz : Rezervasyon yapın bölümünden önce tarih ve kişi sayısı seçerek rezervasyonunuzu web sitemizden EFT- Havale veya Kredi Kartı Yöntemini Seçerek yapabilirsiniz.


3.Seçenek Whatsapp üzerinden Rezervasyon yapabilirsiniz.

4.Seçenek Ofisimizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

WEP SİTEMİZİ BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Kredi Kartına 3-6- 9- 12 Taksite varan seçeneklerle.


KRADİ KARTI TABLOSU EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

BİLGİ VE REZERVASYON :
0850 305 92 42
 0332 606 27 42


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: FETHİYE MUĞLA

Belirlenen saat ve duraklarımızda misafirlerimiz ile buluşarak Fethiye Ölüdeniz Tatil Turu için gece yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar ile gece yolculuğumuzun ardından sabah erken saatlerde bölgeye ulaşıyor, sabah kahvaltısı ve üzerini değiştirmek isteyen misafirlerimiz için tesiste küçük bir mola veriyoruz. Daha sonrasında doğanın ve tarihin içerisinde kaybolacağımız Dalyan'a hareket ediyoruz. Dalyan’da kanal teknesine biniyor, Byblis ve Kaunous’un hikayesini dinleyerek Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. Hemen ardından denize girmek ve dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek üzere teknemiz ile İztuzu Plajı’na geçiyoruz. İztuzu Plajı’nda verilecek olan serbest zamanın ardından 14.00 civarında buluşarak teknemiz ile kanalı takip ederek tur aracımıza geçiyor ve otelimize hareket ediyoruz. 15.30 civarında otelimize geçiş. Resepsiyonda ki işlemlerimizin ardından oda anahtarlarımızı teslim alıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama ve Açık Büfe Şeklinde akşam yemeğimiz otelimizde. 

Kahvaltı: Tesiste Serbest (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: İztuzu Plajında Belediyeye Ait Restoranda Alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Açık Büfe Şeklinde Otelde Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli: Destina Hotel - FETHİYEKonaklama: DESTİNA OTEL
2. Gün: FETHİYE MUĞLA

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Fethiye Turumuzun ikinci gününe başlıyoruz. Ücrete dahil olarak düzenleyeceğimiz 12 Adalar Tekne Turumuz için sabah saat 09.30 da otelden ayrılıyoruz. Sırayla teknemize geçiyor ve Fethiye’nin birbirinden güzel koy ve adalarında maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyamayacağımız ve özgürce yüzebileceğimiz 12 Adalar Tekne Turumuza başlıyoruz. Koylarda vereceğimiz yüzme molaları, fotoğraflayacağımız adalar ve tekne de alacağımız öğle yemeğiyle birlikte tam gün tekne turunun keyfini çıkartıyoruz. Tam gün öğle yemekli 12 Adalar Tekne Turumuzun ardından 18.00 civarı otelimize geçiyoruz. Açık büfe şeklinde akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinin ardından otel lobisinde buluşuyor ve doyasıya eğlence için Ekstra Gece Clup etkinliğimizi düzenliyoruz. 

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne Turunda Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Açık Büfe Şeklinde Otelde Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli: Destina Hotel – FETHİYEKonaklama: DESTİNA OTEL
3. Gün: FETHİYE MUĞLA

Otelimizde alacağımız açık büfe şeklinde sabah kahvaltısının ardından Fethiye Turumuzun en eğlenceli gününe başlıyoruz. Tur aracımıza geçerek Jeep Safari etkinliğimiz için toplanma noktasına hareket ediyoruz. Tur ücretine dahil olarak düzenlenen Jeep Safari Etkinliği ile birbirinden eğlenceli ve unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız. Jeep Safari Turumuzda sırasıyla; Tlos Antik Şehri, Yaka Park, Saklıkent Kanyonu, Karaçay ve Çamur Banyosu, Xhanthos ve Patara Plajı’nı görecek her noktada belirli aktiviteler yapacağız. Son gezi noktamız olan Patara Plajı’nda 60 – 90 dakika civarında yüzmek ve dinlenmek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanımızın ardından araçlarımızda buluşuyor ve 60 dakikalık dönüş yolculuğumuzun ardından 19.00 civarında otelimize varıyoruz. Açık büfe şeklinde akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinin ardından otel lobisinde buluşuyor ve doyasıya eğlence için Ekstra Gece Clup etkinliğimizi düzenliyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Jeep-Safari Turu ile Birlikte Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Açık Büfe Şeklinde Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli: Destina Hotel FETHİYEKonaklama: DESTİNA OTEL
4. Gün: FETHİYE MUĞLA

Otelimizde alacağımız açık büfe şeklinde sabah kahvaltısının ardından Fethiye Turumuzun son gününe başlıyoruz. Transfer araçlarımıza binerek Babadağ’ın eteklerinde bulunan, doğanın insanlığa sunduğu cennet niteliğinde bir alan olan Kelebekler Vadisi’ne hareket ediyoruz. Kelebekler Vadisinde doğa yürüyüşü yapabilecek, vadinin zirve noktasından muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz. Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından Kelebekler Vadisi turumuzu tamamlayarak bölgeden ayrılıyoruz. Sıradaki rotamız turkuaz denizi ile içinizde çiçekler açtıracak, tam anlamıyla kartpostallık bir yer olan meşhur Ölüdeniz oluyor. Ölüdeniz plajında 2,5 saat serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuzu tamamlayarak tur aracımızda ki yerlerimizi alıyor ve Ankara’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka tur organizasyonunda görüşmek üzere. 

Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Ölündeniz Plajı Çevresinde Bulunan Restoranlardan Alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir.)

Buraya dileyen misafirler sabah 09.30 da ekstra düzenlenen paraşüt etkinliğine gidiyor dileyen misafirler tur ücretine dahil olarak kelebekler vadisi turuna katılıyor. Kelebekler vadisi turu sonrası otelimize geçiyoruz paraşüt etkinliğine katılan misafirlerimiz ile otelde buluşup valizlerimizi alıp birde plaj çantası hazırlayarak otelden çıkışımızı yapıyoruz ve aracımız ile Ölüdenize geçip 2.5 saat serbest zaman veriyoruz sonrasında dönüyoruz.

DAHİL OLANLAR:
DAHİL OLANLAR:
3 Gece Otelde Konaklama
Otelde 3 Sabah Kahvaltısı
Otelde 3 Akşam Yemeği
2 Öğle Yemeği
2 Tekne Turu (12 Adalar-Dalyan)
Jeep Safari
Kelebekler Vadisi Transferi
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Acenta Refakati


HARİÇ OLANLAR:
HARİÇ OLANLAR:
Diğer Öğünler
Şahsi Harcamalar
Müze-Ören Girişleri
Opsiyonel Aktiviteler

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#124
LOKASYON:
Fethiye
YEMEK:
3 SABAH KAHVALTISI 3 AKŞAM YEMEĞİ 2 ÖĞLE YEMEĞİ
BULUŞMA:
LİTTLE JOY TURİZM OFİS ÖNÜ : 00.30
KULE ÖZKAYMAK ÖNÜ : 00.45
OTOGAR İSTİGBAL ÖNÜ : 01.00
BOSNA MİGROS ÖNÜ : 01.15
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın